Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар

Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Exterior - 1
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Interior - 2
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Interior - 3
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Interior - 4
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Interior - 5
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Interior - 6
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Interior - 7
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Interior - 8
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Interior - 9
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Interior - 10
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Interior - 11
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Interior - 12
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Interior - 13
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Interior - 14
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Facilities - 15
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Facilities - 16
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Facilities - 17
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Facilities - 18
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Facilities - 19
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Facilities - 20
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Facilities - 21
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Facilities - 22
Квартира на вторинному ринку на продаж у комплексі Yekta Blue 3, Махмутлар Facilities - 23
ID: 11803 Перепродаж

Ціна: €84,000

Останнє оновлення: 23 Day
1+1, Квартира
€84,000

60m²

|

1 Ванна

|

1 Балкон

|

€1,400/m²

|

Більше інформації
Більше інформації
Плата за обслуговування
€90 /Місяць

Подробиці

Ідентифікатор власності
Ідентифікатор власності 11803
Розташування
Розташування Mahmutlar, Alanya
Тип
Тип Перепродаж
Загальна пов
Загальна пов 12
Floor
Floor 5
Property_orientation
Property_orientation Orientation_south
Building_age
Building_age 1
На покупки
На покупки 250 m
На пляж
На пляж 650 m
До міста
До міста 15 km
В аеропорт
В аеропорт 32km

Особливості власності

Камера 24/7

опис

Квартира в комплексі Yekta Blue 3 у Махмутларі, Аланія

Ця квартира на продаж в Аланії розташована в житловому комплексі Yekta Blue 3 у районі Махмутлар. Комплекс знаходиться у східній частині району, за 400 метрів від моря, у тій частині Махмутлара, де повсякденна інфраструктура вже добре сформована.

Найближче оточення підходить не лише для сезонного відпочинку, а й для постійного проживання. Поруч розташовані міський парк, кафе, магазини, мережеві супермаркети, аптека та вуличний ринок, який проходить щовівторка. Також неподалік є зручний доступ до громадського транспорту, що спрощує пересування як по Махмутлару, так і в інші райони Аланії.