1-кімнатна квартира на продаж у Тосмурі, Аланія — Veluxe Residence

1-кімнатна квартира на продаж у Тосмурі, Аланія — Veluxe Residence Exterior - 1
1-кімнатна квартира на продаж у Тосмурі, Аланія — Veluxe Residence Interior - 2
1-кімнатна квартира на продаж у Тосмурі, Аланія — Veluxe Residence Interior - 3
1-кімнатна квартира на продаж у Тосмурі, Аланія — Veluxe Residence Interior - 4
1-кімнатна квартира на продаж у Тосмурі, Аланія — Veluxe Residence Interior - 5
1-кімнатна квартира на продаж у Тосмурі, Аланія — Veluxe Residence Interior - 6
1-кімнатна квартира на продаж у Тосмурі, Аланія — Veluxe Residence Interior - 7
1-кімнатна квартира на продаж у Тосмурі, Аланія — Veluxe Residence Interior - 8
1-кімнатна квартира на продаж у Тосмурі, Аланія — Veluxe Residence Facilities - 9
1-кімнатна квартира на продаж у Тосмурі, Аланія — Veluxe Residence Facilities - 10
1-кімнатна квартира на продаж у Тосмурі, Аланія — Veluxe Residence Facilities - 11
1-кімнатна квартира на продаж у Тосмурі, Аланія — Veluxe Residence Facilities - 12
1-кімнатна квартира на продаж у Тосмурі, Аланія — Veluxe Residence Facilities - 13
ID: 9754 Перепродаж
Район відкритий для отримання посвідки на проживання

Ціна: €84,000

Останнє оновлення: 02 Month_12 2025 17:20

Подробиці

Ідентифікатор власності
Ідентифікатор власності 9754
Розташування
Розташування Tosmur, Alanya
Тип
Тип Перепродаж
Загальна пов
Загальна пов 5
Property_orientation
Property_orientation Orientation_southeast
Building_age
Building_age 2
Furniture_status
Furniture_status Без меблів
Відстані
На покупки
На покупки 100 m
На пляж
На пляж 800 m
До міста
До міста 5 km
В аеропорт
В аеропорт 36km

Особливості власності

Камера 24/7
Парна
Район відкритий для отримання посвідки на проживання
Розташування

опис

Ця квартира з 1 спальнею у Veluxe Residence пропонує сучасне, компактне житло в одному з найбільш затребуваних районів Аланії.

Площа 55 м², будівля віком два роки, повний комплекс соціальних зручностей та лише 800 метрів до пляжу створюють безпечний стартовий варіант для інвесторів та покупців житла для відпочинку.

Ціна €79,000 та показник приблизно €1,436 за м² роблять цю квартиру доступною інвестицією в Туреччині.

Покупці, які цінують чіткі цифри, організоване управління комплексом та прозорий процес отримання тапу, знайдуть тут зрозумілий варіант, підтверджений даними, а не розмитими обіцянками.

Характеристики нерухомості та внутрішнє планування

Квартира 1+1, 55 м² з ефективним планом

Квартира пропонує 55 м² внутрішнього простору: 1 спальня, 1 ванна кімната та 1 балкон. Південно-східна орієнтація забезпечує ранкове та денне сонячне світло, що підходить як для постійного проживання, так і для сезонного використання. 

Ключові факти:

  • Тип нерухомості: квартира 1+1 у Veluxe Residence
  • Загальна площа: 55 м²
  • Планування: 1 спальня, вітальня з відкритою кухнею, 1 ванна кімната, 1 балкон
  • Орієнтація: південний схід
  • Стан меблів: без меблів
  • Вік будівлі: 2 роки
  • Ціна: €79,000 (приблизно €1,436 за м²)

Відкрита вітальня та кухня для щоденного використання

Вітальня та кухня об’єднані в один відкритий простір, оформлений лінійно вздовж стіни. Білі верхні шафи поєднуються з сірими нижніми, створюючи спокійний, сучасний вигляд, який легко поєднати з будь-яким майбутнім стилем меблів. Робочі поверхні та фартух з імітацією мармуру підвищують візуальну якість без збільшення бюджету.

Великі розсувні скляні двері ведуть з вітальні безпосередньо на балкон. Вони розширюють простір та пропускають свіже повітря й природне світло. Глянсова керамічна плитка відбиває світло та підтримує чисту, мінімалістичну атмосферу, яку сьогодні очікують покупці та орендарі в Аланії.

Квартира без меблів в Аланії

Квартира продається без меблів, що дозволяє новим власникам створити інтер’єр на свій смак.

Ви уникаєте витрат на демонтаж старих меблів і можете оформити простір відповідно до майбутніх гостей — чи це проста довгострокова оренда, чи більш дизайнерський варіант для відпочивальників.

Для інвесторів, зосереджених на орендному доході в Туреччині, така гнучкість важлива. Ви можете обрати зносостійкі матеріали для короткострокових гостей або тепліший домашній стиль для довгострокових орендарів, зберігаючи повний контроль над бюджетом і розрахунками окупності.

Соціальні зручності у Veluxe Residence

Басейн, велнес і фітнес-зони, що приваблюють орендарів

Veluxe Residence пропонує сильний комплекс соціальних зручностей, що підвищує комфорт щоденного життя та орендний попит. Мешканці мають доступ до:

  • Басейну
  • Сауни та парової кімнати
  • Джакузі
  • Фітнес-залу
  • Лобі та зон відпочинку
  • Зони барбекю

Ці спільні простори створюють атмосферу невеликого курорту, а не звичайного житлового будинку.

Орендарі, які порівнюють різні квартири на продаж в Аланії, часто обирають комплекс, де можна тренуватися, відпочивати та проводити час біля басейну, не виходячи за межі території.

Сімейний та безпечний комплекс

Сім’ї оцінять дитячий майданчик, дитячу кімнату та дитячий басейн. Батьки можуть відпочивати, поки діти проводять час у спеціальних зонах — це важлива перевага в літній сезон і для довгострокового проживання.

Безпека та практичність закладені у комплекс:

  • Камери спостереження 24/7
  • Сторож на території
  • Відкрита парковка
  • Генератор для спільних зон
  • Кабельне телебачення та супутникова інфраструктура

Ці елементи забезпечують спокійне щоденне життя й допомагають легше позиціонувати квартиру як безпечне, організоване житло серед інших варіантів нерухомості в Аланії.

Локація: район Тосмур та відстань до пляжу

800 м — пішки до пляжу Тосмур в Аланії

Комплекс розташований приблизно за 800 метрів від пляжу, тому мешканці можуть дійти до моря пішки, без автомобіля. Це оптимальна відстань: достатньо близько для щоденного купання та вечірніх прогулянок, але поза найбільш шумними лініями першої берегової смуги.

Вид на місто та центральне розташування в Тосмурі підтримують комфорт у повсякденному житті та під час відпочинку. Власники та орендарі легко переміщуються між домом, пляжем та місцевою інфраструктурою, що робить квартиру привабливою як для особистого використання, так і для оренди.

Тосмур — район з високим попитом на компактні сучасні квартири

Тосмур входить до районів із найбільшим попитом на компактні та сучасні квартири в Аланії. Покупці часто шукають саме таке поєднання: нова будівля, повний комплекс зручностей і планування 1+1 поруч з морем, але за ціною не першої лінії.

Ця квартира повністю відповідає таким критеріям. Компактні метри, пішохідна доступність до пляжу та добрі соціальні зони роблять її практичним вибором для тих, хто хоче мати базу в Аланії без складнощів великої вілли чи просторої квартири.

Інвестиційний потенціал і стратегія оренди

Стартова ціна, низький щомісячний платіж і прозорі цифри

З інвестиційної точки зору основні показники чіткі:

  • Ціна покупки: €79,000
  • Площа: 55 м²
  • Ціна за м²: близько €1,436
  • Вік будівлі: 2 роки
  • Відстань до пляжу: 800 м

Комплекс поєднує невеликий вік будівлі, сильні соціальні зони та низьку плату за обслуговування — саме те, що шукає багато інвесторів. Низькі щомісячні витрати захищають чистий орендний дохід і роблять довгострокові розрахунки окупності передбачуванішими.

Сценарії оренди та типи гостей

Квартира підходить для різних моделей оренди:

  • Довгострокова оренда для мешканців, які живуть і працюють в Аланії
  • Сезонна оренда для сімей і пар, що повертаються щоліта
  • Короткострокові розміщення там, де це дозволено правилами

Сучасні матеріали, басейн і велнес-зони, дитячі зони та 800 м до моря підтримують стабільну заповнюваність.

Інвестори можуть позиціонувати квартиру як доступний стартовий варіант з міцним орендним потенціалом, а не як спекулятивний проєкт.

Наші консультанти можуть надати актуальні діапазони орендних ставок для подібних квартир 1+1 у Тосмурі, щоб ви могли розрахувати очікуваний чистий дохід та окупність перед покупкою.

Процес передачі тапу, підключення комунальних послуг та післяпродажний супровід виконуються поетапно, що знижує ризики для покупців, які вперше інвестують у нерухомість у Туреччині.

Готові дізнатися, чи відповідає ця квартира 1+1 у Veluxe Residence вашому бюджету та інвестиційному плану?

Зв’яжіться з Luxury Estate Turkey, щоб отримати повний фотонабір, організувати онлайн- або очний перегляд та отримати детальні рекомендації щодо оренди та оформлення тапу для цієї квартири в Тосмурі, Аланія.