5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія

5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Interior - 1
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Exterior - 2
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Interior - 3
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Interior - 4
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Interior - 5
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Interior - 6
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Interior - 7
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Interior - 8
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Interior - 9
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Interior - 10
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Interior - 11
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Interior - 12
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Interior - 13
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Interior - 14
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Interior - 15
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Exterior - 16
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Interior - 17
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Interior - 18
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Facilities - 19
5-кімнатна квартира на продаж у районі Оба, Аланія Interior - 20
ID: 9338 Перепродаж
Turkish Passport
Схвалено Для громадянства За інвестиціями

Ціна: €315,000

Останнє оновлення: 25 Month_07 2025 17:52
4+1, Квартира (Дуплекс)
€315,000

250m²

|

3 Ванна

|

3 Балкон

|

€1,260/m²

|

Більше інформації
Більше інформації

Подробиці

Ідентифікатор власності
Ідентифікатор власності 9338
Розташування
Розташування Oba, Alanya
Тип
Тип Перепродаж
Загальна пов
Загальна пов 6
Floor
Floor 6
Building_age
Building_age 13
Furniture_status
Furniture_status Без меблів
Відстані
На покупки
На покупки 200 m
На пляж
На пляж 2 km
До міста
До міста 5 km
В аеропорт
В аеропорт 40km

Особливості власності

Камера 24/7
Вид на зручності
Локація відкрита для оформлення посвідки на проживання
Розташування

опис

5-кімнатна квартира на продаж у Аланії — просторий дуплекс в районі Оба з терасою та юридичними перевагами

Ця квартира на продаж в Аланії розташована в добре розвиненому районі Оба та поєднує в собі простір, зручне розташування та довгострокову цінність. Обладнаний меблями 5-кімнатний дуплекс має загальну площу 250 м² і пропонує комфортне житло для сімей, інвесторів або тих, хто шукає гнучкий житловий простір.

Уже з перших хвилин перебування в оселі відчувається простір та природне освітлення. Крім того, квартира має приватну терасу та широкий балкон з панорамними видами на місто, гори та територію комплексу. Житло продається без меблів, тож ви можете оформити інтер’єр на власний смак.