Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium

Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Interior - 1
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Interior - 2
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Exterior - 3
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Interior - 4
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Interior - 5
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Interior - 6
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Interior - 7
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Interior - 8
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Interior - 9
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Interior - 10
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Interior - 11
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Interior - 12
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Interior - 13
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Interior - 14
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Facilities - 15
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Facilities - 16
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Facilities - 17
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Facilities - 18
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Exterior - 19
Двоповерхова квартира з видом на море в Konak Seaside Premium Facilities - 20
ID: 8942 Перепродаж

Ціна: €402,000

Останнє оновлення: 20 Month_06 2025 11:09
3+1, Квартира (Дуплекс)
€402,000

140m²

|

2 Ванна

|

2 Балкон

|

€2,871/m²

|

Більше інформації
Більше інформації

Подробиці

Ідентифікатор власності
Ідентифікатор власності 8942
Розташування
Розташування Kargicak, Alanya
Тип
Тип Перепродаж
Загальна пов
Загальна пов 5
Floor
Floor 4
Building_age
Building_age 5
На покупки
На покупки 150 m
На пляж
На пляж 300 m
До міста
До міста 14 km
В аеропорт
В аеропорт 29km

Особливості власності

Камера 24/7

опис

Преміальна нерухомість у Каргиджаку – життя біля моря в Аланії

Коли ви купуєте нерухомість на середземноморському узбережжі Туреччини, ви обираєте не лише квадратні метри — ви інвестуєте у стиль життя, спокій і довгострокову цінність. Саме це пропонує Konak Seaside Premium у престижному районі Каргиджак, Аланія.

Всього 100 метрів від пляжу — і ви вдома. Простора двоповерхова квартира з трьома спальнями — це поєднання розкішного комплексу з інфраструктурою 5★, панорамних видів на море й гори, а також зручної, але спокійної локації.