Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн

Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Interior - 1
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Exterior - 2
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Interior - 3
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Interior - 4
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Interior - 5
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Interior - 6
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Interior - 7
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Interior - 8
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Interior - 9
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Interior - 10
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Interior - 11
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Interior - 12
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Interior - 13
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Interior - 14
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Interior - 15
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Interior - 16
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Exterior - 17
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Facilities - 18
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Facilities - 19
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Facilities - 20
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Facilities - 21
Дворівнева квартира в Аланії з видом на море та басейн Facilities - 22
ID: 9794 Перепродаж

Ціна: €262,000

Останнє оновлення: 15 Month_09 2025 14:18
3+1, Квартира (Дуплекс)
€262,000

135m²

|

3 Ванна

|

2 Балкон

|

€1,941/m²

|

Більше інформації
Більше інформації

Подробиці

Ідентифікатор власності
Ідентифікатор власності 9794
Розташування
Розташування Kargicak, Alanya
Тип
Тип Перепродаж
Загальна пов
Загальна пов 6
Floor
Floor 4
Building_age
Building_age 3
Heating_system
Heating_system Кондиціонер
Furniture_status
Furniture_status Повністю мебльований
Відстані
На покупки
На покупки 100 m
На пляж
На пляж 700 m
До міста
До міста 15 km
В аеропорт
В аеропорт 25km

Особливості власності

Камера 24/7

опис

Життя в Каргиджаку має власний спокійний ритм. Середземне море знаходиться всього за 700 метрів, а між морем і горами розташований Sofia Park Residence — комплекс, збудований у 2022 році, де поєднані дизайн, комфорт і практичність. Тут продається дуплекс-пентхаус площею 135 м² з чотирма кімнатами, трьома ванними кімнатами, двома балконами та зручним плануванням для розміреного життя.

Цей дім поєднує сучасні лінії з теплим середземноморським характером. Контраст світлої підлоги й темніших меблів створює глибину, а золотисті акценти в освітленні дарують затишок і елегантність вечорами. Це повністю мебльований дуплекс, готовий для проживання, де кожна кімната спроектована зі змістом, а не лише для декору.