Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі

Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі Exterior - 1
Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі Interior - 2
Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі Interior - 3
Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі Interior - 4
Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі Interior - 5
Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі Interior - 6
Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі Interior - 7
Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі Interior - 8
Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі Facilities - 9
Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі Facilities - 10
Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі Facilities - 11
Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі Facilities - 12
Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі Facilities - 13
Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі Facilities - 14
Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі Facilities - 15
Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі Facilities - 16
Купити квартиру в Аланії — 500 м до моря, меблі Facilities - 17
ID: 9731 Перепродаж

Ціна: €74,000

Останнє оновлення: 08 Month_09 2025 14:31
Студія, Квартира
€74,000

40m²

|

1 Ванна

|

1 Балкон

|

€1,850/m²

|

Більше інформації
Більше інформації

Подробиці

Ідентифікатор власності
Ідентифікатор власності 9731
Розташування
Розташування Avsallar, Alanya
Тип
Тип Перепродаж
Загальна пов
Загальна пов 8
Floor
Floor 2
Building_age
Building_age 9
Heating_system
Heating_system Кондиціонер
Furniture_status
Furniture_status Повністю мебльований
Відстані
На покупки
На покупки 100 m
На пляж
На пляж 500 m
До міста
До міста 20 km
В аеропорт
В аеропорт 70km

Особливості власності

Камера 24/7

опис

Розумна квартира в Аланії на продаж у районі Авсаллар

Ця квартира в Аланії на продаж поєднує комфорт і вигідну інвестиційну перспективу. Розташована в Авсалларі, лише за 500 метрів від моря, студія площею 40 м² пропонує повністю готове житло в сучасному комплексі. Усе необхідне вже є — меблі, побутова техніка та предмети домашнього вжитку.

Попри компактний розмір, планування квартири продумане та збалансоване. Великі вікна наповнюють простір сонячним світлом, а світла підлога візуально розширює приміщення. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче купити квартиру в Аланії з мінімальними витратами на обслуговування, але з максимальною вигодою від оренди.

Основна інформація про нерухомість

  • Студія 40 м² у сучасному житловому комплексі