Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower

Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 1
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Exterior - 2
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 3
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 4
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 5
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 6
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 7
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 8
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 9
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 10
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 11
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 12
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 13
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 14
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 15
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 16
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 17
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 18
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 19
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 20
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 21
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 22
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 23
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 24
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Interior - 25
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Facilities - 26
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Facilities - 27
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Facilities - 28
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Facilities - 29
Квартира під громадянство, Аланія | Konak City Tower Facilities - 30
ID: 10573 Перепродаж
Turkish Passport
Схвалено Для громадянства За інвестиціями

Ціна: €410,000

Останнє оновлення: 09 Month_03 2026 13:16
5+1, Квартира (Дуплекс)
€410,000

260m²

|

5 Ванна

|

4 Балкон

|

€1,577/m²

|

Більше інформації
Більше інформації

Подробиці

Ідентифікатор власності
Ідентифікатор власності 10573
Розташування
Розташування Merkez, Alanya
Тип
Тип Перепродаж
Загальна пов
Загальна пов 9
Floor
Floor 8
Building_age
Building_age 7
На покупки
На покупки 200 m
На пляж
На пляж 700 m
До міста
До міста 1 km
В аеропорт
В аеропорт 40km

Особливості власності

Камера 24/7

опис

Дуплекс-пентхаус на 5 спалень із видом на фортецю в Konak City Tower, Аланія — підходить для громадянства

Панорамний вид на фортецю Аланії, простір 260 м² житлової площі та центральна локація лише за 700 м від пляжу. Цей дуплекс-пентхаус 5+1 у Konak City Tower поєднує комфорт приватної резиденції з інфраструктурою рівня 5-зіркового готелю.

Ціна — €440,000. Об’єкт повністю підходить для оформлення громадянства Туреччини, тому він має високу інвестиційну цінність для міжнародних покупців, які шукають основне житло в центрі Аланії.

Панорамна вітальня з видом на фортецю та море

Основна вітальня працює як оглядовий майданчик над містом. Великі вікна в чорних рамах і кутове скління підкреслюють історичну фортецю Аланії та Середземне море — краєвид залишається головним акцентом від ранку до вечора.