Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра

Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Exterior - 1
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 2
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 3
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 4
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 5
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 6
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 7
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 8
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 9
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 10
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 11
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 12
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 13
ID: 9032 Перепродаж
Поруч пляж Клеопатри
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Exterior - 1
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 2
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 3
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 4
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 5
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 6
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 7
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 8
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 9
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 10
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 11
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 12
Квартира в центрі Аланії біля пляжу Клеопатра Interior - 13

Ціна: €222,000

Останнє оновлення: 28 Month_06 2025 09:43
3+1, Квартира (Layout_type_duplex)
€222,000

120m²

|

2 Ванна

|

2 Балкон

|

€1,850/m²

|

Більше інформації
Більше інформації

Подробиці

Ідентифікатор власності
Ідентифікатор власності 9032
Розташування
Розташування Saray, Alanya
Тип
Тип Перепродаж
Загальна пов
Загальна пов 4
Floor
Floor 4
Building_age
Building_age 3
На покупки
На покупки 100 m
На пляж
На пляж 500 m
До міста
До міста 750 m
В аеропорт
В аеропорт 38km

Особливості власності

Камера 24/7
Стоянка для велосипедів
Район відкритий для отримання посвідки на проживання
Розташування

опис

Ідеальне розташування — центр міста та море в кількох хвилинах пішки

Пропонується на продаж простора дворівнева квартира у самому серці Аланії, всього за кілька хвилин ходьби від знаменитого пляжу Клеопатра. Це один із найпопулярніших районів серед туристів і тих, хто шукає житло біля моря для постійного проживання або відпочинку.

Загальна площа квартири — 120 м². Планування включає велику вітальню, три окремі спальні, два санвузли та два балкони з видом на місто та гори. Квартира розташована на четвертому (останньому) поверсі чотириповерхового будинку.

Це чудовий варіант для тих, хто хоче купити квартиру в Аланії біля моря, а також для інвесторів, які шукають нерухомість із високим потенціалом оренди.