Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія

Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Exterior - 1
Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Interior - 2
Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Interior - 3
Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Interior - 4
Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Interior - 5
Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Interior - 6
Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Interior - 7
Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Interior - 8
Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Interior - 9
Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Interior - 10
Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Interior - 11
Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Interior - 12
Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Interior - 13
Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Interior - 14
Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Interior - 15
Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Interior - 16
Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Interior - 17
Квартира з видом на басейн у комплексі Terradesir, центр Махмутлара, Аланія Interior - 18
ID: 11888 Перепродаж

Ціна: €137,000

Останнє оновлення: 23 Day
2+1, Квартира (Дуплекс)
€137,000

135m²

|

2 Ванна

|

2 Балкон

|

€1,015/m²

|

Більше інформації
Більше інформації

Подробиці

Ідентифікатор власності
Ідентифікатор власності 11888
Розташування
Розташування Mahmutlar, Alanya
Тип
Тип Перепродаж
Загальна пов
Загальна пов 9
Floor
Floor 6
Building_age
Building_age 18
На пляж
На пляж 300 m
В аеропорт
В аеропорт 35km

опис

Квартира на продаж у центральній частині району Махмутлар, Аланія

Ця квартира в Аланії розташована в районі Махмутлар, на схід від центру міста. Махмутлар — один із тих районів Аланії, де життя не зупиняється після завершення літнього сезону: тут протягом усього року працюють супермаркети, аптеки, банки, приватні клініки, школи, а також велика кількість кафе та ресторанів. Для покупців це важливо, адже район підходить не лише для відпочинку, а й для повноцінного постійного проживання, чого не завжди можна сказати про типові курортні локації.

Ще одна риса Махмутлара — численна міжнародна спільнота. З часом це помітно вплинуло на район: тут з’явилися багатомовні сервіси, ширший вибір магазинів і продуктових точок, що відповідають профілю місцевих жителів. Тому купівля квартири в Махмутларі — це не лише близькість до моря, а й вибір району Аланії зі своїм ритмом, розвиненою інфраструктурою та житловим середовищем, яке залишається активним упродовж усього року.