Простора сучасна 1-кімнатна квартира на продаж у Махмутларі

Простора сучасна 1-кімнатна квартира на продаж у Махмутларі Interior - 1
Простора сучасна 1-кімнатна квартира на продаж у Махмутларі Exterior - 2
Простора сучасна 1-кімнатна квартира на продаж у Махмутларі Interior - 3
Простора сучасна 1-кімнатна квартира на продаж у Махмутларі Interior - 4
Простора сучасна 1-кімнатна квартира на продаж у Махмутларі Interior - 5
Простора сучасна 1-кімнатна квартира на продаж у Махмутларі Interior - 6
Простора сучасна 1-кімнатна квартира на продаж у Махмутларі Interior - 7
Простора сучасна 1-кімнатна квартира на продаж у Махмутларі Interior - 8
Простора сучасна 1-кімнатна квартира на продаж у Махмутларі Facilities - 9
Простора сучасна 1-кімнатна квартира на продаж у Махмутларі Interior - 10
Простора сучасна 1-кімнатна квартира на продаж у Махмутларі Facilities - 11
Простора сучасна 1-кімнатна квартира на продаж у Махмутларі Facilities - 12
Простора сучасна 1-кімнатна квартира на продаж у Махмутларі Facilities - 13
ID: 9891 Перепродаж

Ціна: Продано

Останнє оновлення: 04 Month_12 2025 13:59

Подробиці

Ідентифікатор власності
Ідентифікатор власності 9891
Розташування
Розташування Mahmutlar, Alanya
Тип
Тип Перепродаж
Загальна пов
Загальна пов 6
Floor
Floor 1
Building_age
Building_age 7
Heating_system
Heating_system Кондиціонер
Furniture_status
Furniture_status Повністю мебльований
Відстані
На покупки
На покупки 100 m
На пляж
На пляж 300 m
До міста
До міста 13 km
В аеропорт
В аеропорт 30km

Особливості власності

Камера 24/7

опис

Квартира з 1 спальнею лише за 300 м від моря в Махмутларі

Ці мебльовані апартаменти площею 70 м² в Махмутларі (Аланья) дають два сигнали, за якими покупці справді полюють: реальний простір у плануванні з 1 спальнею та пляжний ритм, який легко підтримувати. Головна деталь — балкон: він достатньо великий для повного комплекту меблів для відпочинку, тож працює як додаткова вітальня, а не «зовнішнє сховище».

Сучасні меблі, вид на місто та 300-метрова прогулянка до моря спрощують побут. Високий орендний потенціал і інвестиційний акцент залишають у фокусі й цифри.

Чому ця квартира відчувається інакше?

Більшість квартир з 1 спальнею здаються зручними в перший день і тісними на десятий. Тут комфорт тримається, бо метри припадають туди, де ви їх використовуєте: у житлову зону, на балкон і в планування без вимушених компромісів.

Тому це вдалий вибір для покупців, які хочуть чисту, готову до заселення оселю біля пляжу, а також для інвесторів, які віддають перевагу об’єктам, що працюють без значних витрат на облаштування.

Переваги квартири в Махмутларі, які справді важливі

  • Мебльована сучасними меблями (можна заселятися одразу)

  • Великий балкон облаштований як повноцінна лаунж-зона

  • Вид на місто

  • 300 м до моря

  • Басейн + дитячий басейн

  • Фітнес + сауна

  • Доглядач + система відеоспостереження 24/7

  • Поруч зупинка автобуса + відкрита парковка

  • Знижка при оплаті готівкою

  • Високий орендний потенціал + інвестиційний формат

  • Електричний водонагрівач

Якщо ви порівнюєте цей варіант з іншими квартирами на продаж у Махмутларі, перевага балкона як житлового простору та близькість до пляжу стають помітними дуже швидко.

Не дивіться лише на фото — відчуйте повітря на цьому балконі. Замовте живий відеопоказ уже сьогодні, щоб побачити лаунж-зону на балконі та зрозуміти, чому це один із найсильніших варіантів за співвідношенням ціни й цінності біля моря в Махмутларі.

Запитайте представника
Berkan Aydoğan
Berkan Aydoğan
View_portfolio_request
‪+90 505 014 01 01
Щоб ми могли з вами зв'язатися, вам необхідно вказати один із номерів електронної пошти або телефону.
Це майно продано.
Вибачте, це майно продано! Нижче ви можете переглянути нерухомість із подібними характеристиками..

Подібні властивості

ID: 10769 Перепродаж
передня_пляжна_лінія

SUNSET AQUA

Камера 24/7, Кабельне ТБ-супутник, Сторож

  • Mahmutlar, Alanya
  • 2+1
  • Квартира
  • 89m²
  • 50 m
  • 30 km
ID: 11802 Перепродаж
Feature_luxuryestateturkey_hotsale

Мебльована квартира за вигідною ціною в житловому комплексі з басейном у Махмутларі

Ця квартира, розташована в житловому комплексі з басейном у районі Махмутлар, Аланія, вирізняється як вигідна за ціною пропозиція на місцевому ринку нерухомості.

  • Mahmutlar, Alanya
  • 3+1
  • Квартира
  • 125m²
  • 600 m
  • 32 km
ID: 11384 Перепродаж
Високий потенціал оренди

TOROS 5 RESİDENCE

Камера 24/7, Барбекю, Кабельне ТБ-супутник

  • Mahmutlar, Alanya
  • 2+1
  • Квартира
  • 120m²
  • 350 m
  • 30 km
ID: 11085 Перепродаж
Вид на море

YEKTA IN PLUS

Камера 24/7, Барбекю, Більярд

  • Mahmutlar, Alanya
  • 2+1
  • Квартира
  • 138m²
  • 450 m
  • 30 km
ID: 10551 Перепродаж
окрема_кухня

Мебльована 3-кімнатна квартира в Аланії всього за 1000 €/м²

Гаряча пропозиція! Мебльована 3-кімнатна квартира на продаж в Аланії з видом на басейн всього за 175 000 € (≈1000 €/м²). Не проґавте.

  • Mahmutlar, Alanya
  • 3+1
  • Квартира
  • 175m²
  • 700 m
  • 32 km
ID: 11962 Перепродаж
передня_пляжна_лінія

Квартира на першій береговій лінії з видом на море в Calistarr Residence, Аланія

Квартира з видом на море в комплексі Calistarr на першій береговій лінії в районі Махмутлар, Аланія, назва якого натхненна іменем богині.

  • Mahmutlar, Alanya
  • 1+1
  • Квартира
  • 60m²
  • 30 m
  • 16 km

Відгуки Деякі відгуки автоматично перекладаються на вашу мову, щоб покращити ваш досвід.

Mr.ALIMZHAN

Language_115
Mr.ALIMZHAN
За порадою друзів ми звернулися до Luxury Estate Turkey та купили квартиру в проекті в Авсалларі. Це виявилося чудовим рішенням, і зараз ми дуже задоволені своєю покупкою. Квартира – це чудова інвестиція, яка вселила в нас впевненість у майбутньому. На фото ми зустрілися в Алмати, де наші друзі показали нам місто, і це було незабутньо! Тепер ми друзі, ми часто спілкуємося та проводимо час разом. Нам дуже подобається в Туреччині, і ми плануємо приїхати на відпочинок, щоб насолодитися морем та відпочинком. Щиро дякуємо Luxury Estate Turkey за чудову допомогу у виборі нерухомості та за допомогу нам у цій чудовій справі!

Mr. BASRİ & Mrs. SEVGİ

Language_83
Mr. BASRİ  & Mrs. SEVGİ
«Ми шукали квартиру в Аланії в інтернеті та почали перевіряти один сайт нерухомості. Нам сподобалася ця сторінка, бо там було багато хороших варіантів квартир. Це була сторінка Luxury Estate Turkey. Ми зв'язалися з цією компанією через Whatsapp, і вони надіслали нам більше варіантів відповідно до наших побажань. Коли ми приїхали до Аланії, співробітники цієї компанії зустріли нас в аеропорту та відвезли до готелю. Кілька днів ми переглядали різні квартири, а потім обрали нашу квартиру в дуже тихому та спокійному житловому комплексі Exoudus. Команда цієї компанії підтримувала нас з усіх питань. Нам сподобався сервіс у Luxury Estate Turkey, і ми хочемо висловити всім велику подяку за вашу кваліфіковану допомогу. Ми рекомендуємо вашу компанію всім нашим друзям у Німеччині та інших країнах».