Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park

Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Exterior - 1
Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Interior - 2
Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Interior - 3
Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Interior - 4
Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Interior - 5
Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Interior - 6
Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Interior - 7
Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Interior - 8
Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Interior - 9
Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Interior - 10
Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Interior - 11
Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Interior - 12
Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Interior - 13
Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Facilities - 14
Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Facilities - 15
Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Facilities - 16
Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Facilities - 17
Велика сімейна дворівнева квартира в комплексі Rosen Park Facilities - 18
ID: 10392 Перепродаж
Район відкритий для отримання посвідки на проживання

Ціна: €275,000

Останнє оновлення: 09 Month_03 2026 16:16
5+2, Квартира (Дуплекс)
€275,000

240m²

|

3 Ванна

|

2 Балкон

|

€1,146/m²

|

Більше інформації
Більше інформації

Подробиці

Ідентифікатор власності
Ідентифікатор власності 10392
Розташування
Розташування Oba, Alanya
Тип
Тип Перепродаж
Загальна пов
Загальна пов 5
Floor
Floor 5
Building_age
Building_age 2
Furniture_status
Furniture_status Без меблів
Відстані
На покупки
На покупки 200 m
На пляж
На пляж 2.5 km
До міста
До міста 4 km
В аеропорт
В аеропорт 40km

Особливості власності

Камера 24/7
Вид на зручності
Район відкритий для отримання посвідки на проживання
Розташування
Запитайте представника
Mehmet Ali Şilit
Mehmet Ali Şilit
Приладова панель
‪+90 505 014 01 01
Щоб ми могли з вами зв'язатися, вам необхідно вказати один із номерів електронної пошти або телефону.

Подібні властивості

ID: 11779 Перепродаж
Центр міста

Мебльована квартира на продаж у житловому комплексі в районі Оба, Аланія

Квартира на продаж у житловому комплексі з розвиненою соціальною інфраструктурою в районі Оба, Аланія, з кухнею відкритого типу

  • Oba, Alanya
  • 2+1
  • Квартира
  • 120m²
  • 1 km
  • 35 km
ID: 11794 Перепродаж
Район відкритий для отримання посвідки на проживання

Мебльована квартира на продаж у резиденції Oba Crown 3 в Аланії

Продається мебльована квартира в резиденції Oba Crown 3, Аланія, площею 220 м², з трьома спальнями, окремою вітальнею, великою терасою та зручним доступом до повсякденної інфраструктури.