3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія

3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Interior - 1
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Facilities - 2
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Exterior - 3
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Interior - 4
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Interior - 5
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Interior - 6
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Interior - 7
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Interior - 8
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Interior - 9
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Interior - 10
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Interior - 11
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Interior - 12
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Interior - 13
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Interior - 14
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Interior - 15
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Interior - 16
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Interior - 17
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Interior - 18
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Interior - 19
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Facilities - 20
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Facilities - 21
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Facilities - 22
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Facilities - 23
3-кімнатний садовий дуплекс з краєвидом на море – Аланія Facilities - 24
ID: 8929 Перепродаж

Ціна: €397,000

Останнє оновлення: 17 Month_06 2025 17:36
3+2, Квартира (Layout_type_garden_duplex)
€397,000

250m²

|

3 Ванна

|

2 Балкон

|

€1,588/m²

|

Більше інформації
Більше інформації

Подробиці

Ідентифікатор власності
Ідентифікатор власності 8929
Розташування
Розташування Küçükhasbahçe, Alanya
Тип
Тип Перепродаж
Загальна пов
Загальна пов 4
Floor
Floor 1
Building_age
Building_age 13
Furniture_status
Furniture_status Без меблів
Відстані
На покупки
На покупки 100 m
На пляж
На пляж 2 km
До міста
До міста 1 km
В аеропорт
В аеропорт 45km

Особливості власності

Камера 24/7
Стоянка для велосипедів
Локація відкрита для оформлення посвідки на проживання
Розташування

опис

3-кімнатний садовий дуплекс із панорамним видом на море та фортецю – ЖК City Lights, Аланія

Luxury Estate Turkey пропонує стильний 3-кімнатний садовий дуплекс (2 спальні + вітальня) площею 250 м² у районі Küçükhasbahçe, Аланія. Квартира розташована в комплексі City Lights — ідеальне місце для поціновувачів панорам, простору та тиші.

Насолоджуйтесь панорамними видами на Середземне море та Аланійську фортецю — як зі своєї садової зони, так і з спільної тераси з басейном на даху, доступної для мешканців комплексу.

📍 Основні характеристики:

  • Тип: садовий дуплекс

  • Планування: 3+2 (2 спальні, 2 вітальні, окрема кухня)

  • Площа: 250 м²

  • Ванних кімнат: 3

  • Балкони: 2 + тераса

  • Поверх: садовий рівень

  • Рік побудови: 2012