Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри

Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Interior - 1
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Interior - 2
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Interior - 3
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Interior - 4
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Interior - 5
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Interior - 6
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Interior - 7
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Interior - 8
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Interior - 9
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Interior - 10
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Interior - 11
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Interior - 12
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Interior - 13
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Interior - 14
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Interior - 15
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Exterior - 16
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Facilities - 17
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Facilities - 18
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Interior - 19
Двоповерхові апартаменти з видом на море та замок у районі Клеопатри Facilities - 20
ID: 9598 Перепродаж

Ціна: €147,000

Останнє оновлення: 22 Month_09 2025 15:08
2+1, Квартира (Layout_type_duplex)
€147,000

120m²

|

2 Ванна

|

2 Балкон

|

€1,225/m²

|

Більше інформації
Більше інформації

Подробиці

Ідентифікатор власності
Ідентифікатор власності 9598
Розташування
Розташування Saray, Alanya
Тип
Тип Перепродаж
Загальна пов
Загальна пов 5
Floor
Floor 5
Property_orientation
Property_orientation Orientation_south
Building_age
Building_age 3
Heating_system
Heating_system Кондиціонер
Furniture_status
Furniture_status Повністю мебльований
Відстані
На покупки
На покупки 100 m
На пляж
На пляж 700 m
До міста
До міста 600 m
В аеропорт
В аеропорт 40km

опис

Коли люди говорять про життя в Аланії, пляж Клеопатри зазвичай згадується одним із перших. Простягнувшись на кілометри із золотим піском та кришталево чистою водою, це не просто пляж, а справжній символ стилю життя. Власність квартири поблизу пляжу Клеопатри означає прокидатися під шум хвиль, насолоджуватися ранковими прогулянками морем та відчувати унікальну атмосферу, де зустрічаються історія і сучасність.

Ці двоповерхові апартаменти на продаж в Аланії повністю передають цю атмосферу. Площа 120 м², дві спальні, простора вітальня та два балкони — це більше, ніж просто нерухомість, це можливість жити в одному з найвідоміших районів Туреччини. Всього 700 метрів до пляжу Клеопатри, квартира відкриває вид на море та замок Аланії, що робить її одразу особливою. Крім того, апартаменти підходять для отримання посвідки на проживання в Туреччині, що додає великої цінності для іноземних покупців.