Квартира з 3 спальнями в Аланії поруч із державною лікарнею

Квартира з 3 спальнями в Аланії поруч із державною лікарнею Interior - 1
Квартира з 3 спальнями в Аланії поруч із державною лікарнею Facilities - 2
Квартира з 3 спальнями в Аланії поруч із державною лікарнею Interior - 3
Квартира з 3 спальнями в Аланії поруч із державною лікарнею Interior - 4
Квартира з 3 спальнями в Аланії поруч із державною лікарнею Interior - 5
Квартира з 3 спальнями в Аланії поруч із державною лікарнею Interior - 6
Квартира з 3 спальнями в Аланії поруч із державною лікарнею Interior - 7
Квартира з 3 спальнями в Аланії поруч із державною лікарнею Interior - 8
Квартира з 3 спальнями в Аланії поруч із державною лікарнею Interior - 9
Квартира з 3 спальнями в Аланії поруч із державною лікарнею Facilities - 10
Квартира з 3 спальнями в Аланії поруч із державною лікарнею Facilities - 11
Квартира з 3 спальнями в Аланії поруч із державною лікарнею Facilities - 12
ID: 9824 Перепродаж
Локація відкрита для оформлення посвідки на проживання

Ціна: Продано

Останнє оновлення: 18 Month_09 2025 14:50
3+1, Квартира (Layout_type_garden_duplex)
Продано

Подробиці

Ідентифікатор власності
Ідентифікатор власності 9824
Розташування
Розташування Oba, Alanya
Тип
Тип Перепродаж
Загальна пов
Загальна пов 5
Floor
Floor Basement
Building_age
Building_age 7
Heating_system
Heating_system Кондиціонер
Furniture_status
Furniture_status Повністю мебльований
Відстані
На покупки
На покупки 100 m
На пляж
На пляж 1 km
До міста
До міста 4 km
В аеропорт
В аеропорт 40km

Особливості власності

Камера 24/7
Водна гірка
Локація відкрита для оформлення посвідки на проживання
Розташування

опис

Мебльований садовий дуплекс за ціною нижче ринку поруч із державною лікарнею Оба, Аланія

€157,000 за садовий дуплекс 160 м² з 3 спальнями в престижній Оба виглядає як пропозиція нижче ринкової ціни — особливо при €981/м². Розташування поруч із державною лікарнею Оба підтримує високий потенціал орендної дохідності, а мебльований формат підходить тим, хто шукає «купив і одразу заселився» без витрат часу на облаштування.

Локація: поруч із державною лікарнею Оба (магніт для орендарів)

Адреса розташована поруч із державною лікарнею Оба в районі Оба, Аланія — це один із найсильніших орієнтирів для точних пошукових запитів. Покупці, які орієнтуються на стабільних орендарів, часто обирають зони біля лікарень, адже вони приваблюють лікарів, медсестер і персонал, які шукають мебльовану довгострокову оренду.

Ключова відстань:

  • Море: 1 км

Планування: 160 м² садовий дуплекс з окремою кухнею

Тут є два фільтри, які покупці дійсно часто обирають у пошуку:

  • Садовий дуплекс для життя ближче до відкритого простору

  • Окрема кухня для приватності, комфорту готування та стабільного попиту (ринки TR / MENA / CIS)

Основні характеристики:

  • Тип: Квартира (садовий дуплекс)

  • Спальні: 3 спальні

  • Площа: 160 м²

  • Орієнтація: Захід – Південь – Північ

  • Вид: Місто

Повністю мебльована: купуйте сьогодні — заселяйтеся одразу

Квартира повністю мебльована та орієнтована на практичний комфорт і швидке заселення. Нейтральна база спрощує догляд, а текстиль і акценти на стінах додають характеру без ризику ускладнити перепродаж або позиціонування під оренду.

Комфорт вілли в межах житлового комплексу

Садовий дуплекс дає комфорт вілли — більше зв’язку з вулицею, краще зонування та «будинкове» відчуття — водночас зберігає переваги комплексу: безпеку, спільні wellness-зручності та сервіс на території.

Курортна інфраструктура, що підтримує попит на оренду

Сильна інфраструктура допомагає зберігати високу заповнюваність і підтримувати орендні ставки — особливо для сімей та довгострокових орендарів-професіоналів.

Інфраструктура комплексу:

  • Охорона на вході + камери 24/7

  • Відкритий басейн + дитячий басейн + водна гірка

Практичні деталі, які запитують першими:

  • Ціна: €157,000

  • Ціна за м²: €981/м²

  • Вік будинку: 7 років

  • Айдат (обслуговування): 1,750₺

  • Нагрів води: електричний бойлер

  • Оплата: знижка при оплаті готівкою

  • Призначення: інвестиція, високий потенціал оренди

Для кого підходить найкраще

Об’єкт добре підходить:

  • Інвесторам під оренду, які орієнтуються на попит у зоні лікарні та високий потенціал дохідності

  • Сім’ям, яким важливі простір, дворівневе зонування та інфраструктура для дітей

  • Тим, хто хоче «заїхав і живеш»: мебльований варіант в Оба без ремонту та витрат на меблі

Запитайте відео, повний список меблів та час для перегляду

Напишіть нам, щоб уточнити актуальну наявність, оновлені умови знижки при оплаті готівкою та отримати відео-тур. Також надамо повний список меблів/інвентарю та організуємо перегляд поруч із державною лікарнею Оба в районі Оба, Аланія.

Запитайте представника
Burak Katarneh
Burak Katarneh
Торговий представник
‪+90 505 014 01 01
Щоб ми могли з вами зв'язатися, вам необхідно вказати один із номерів електронної пошти або телефону.
Це майно продано.
Вибачте, це майно продано! Нижче ви можете переглянути нерухомість із подібними характеристиками..

Подібні властивості

ID: 11563 Перепродаж
Локація відкрита для оформлення посвідки на проживання

UNİTED SUITE RESİDENCE

Камера 24/7, Барбекю, Кабельне ТБ-супутник

  • Oba, Alanya
  • 2+1
  • Квартира
  • 100m²
  • 1.5 km
  • 40 km
ID: 8964 Перепродаж
Громадянство

Квартира з правом на громадянство в Оба, Аланія – 3 кімнати

Мебльована трикімнатна квартира в комплексі Oba 1221, Аланія. Повна інфраструктура, вигідна локація, право на отримання громадянства.