Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії

Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 1
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Exterior - 2
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 3
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 4
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 5
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 6
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 7
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 8
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 9
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 10
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 11
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 12
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 13
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 14
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 15
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 16
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Facilities - 17
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Facilities - 18
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Facilities - 19
ID: 9929 Перепродаж
Пентхаус
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 1
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Exterior - 2
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 3
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 4
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 5
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 6
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 7
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 8
Квартира з 4 спальнями та гардеробною в Аланії Interior - 9

Ціна: €460,000

Останнє оновлення: 23 Month_03 2026 16:27
4+1, Квартира (Layout_type_duplex)
€460,000

210m²

|

3 Ванна

|

3 Балкон

|

€2,190/m²

|

Більше інформації
Більше інформації

Подробиці

Ідентифікатор власності
Ідентифікатор власності 9929
Розташування
Розташування Çıplaklı, Alanya
Тип
Тип Перепродаж
Загальна пов
Загальна пов 7
Floor
Floor 6
Building_age
Building_age 6
Heating_system
Heating_system Кондиціонер
Furniture_status
Furniture_status Повністю мебльований
Відстані
На покупки
На покупки 200 m
На пляж
На пляж 2 km
До міста
До міста 5 km
В аеропорт
В аеропорт 40km

Особливості власності

Камера 24/7
Великий балкон
Район відкритий для отримання посвідки на проживання
Розташування

опис

Ця простора дворівнева нерухомість на продаж в Аланії справді вирізняється великою терасою та окремою гардеробною кімнатою (walk-in). Планування продумане для комфортного життя, а загальна площа становить 210 м².

Квартира має дві окремі зони вітальні:

  • перша — більш офіційна, з класичними «важчими» меблями, ідеальна для прийому гостей,

  • друга — більш повсякденна вітальня з зручними місцями для щоденного відпочинку.

Крім того, планування включає одну майстер-спальню, одну дитячу спальню (також облаштовану двоспальним ліжком) та окрему гардеробну walk-in. Також передбачена окрема кухня, відокремлена від спалень і житлових зон.