Розкішна квартира-дуплекс із садом на продаж у Garden Aqua Platinum

Розкішна квартира-дуплекс із садом на продаж у Garden Aqua Platinum Interior - 1
Розкішна квартира-дуплекс із садом на продаж у Garden Aqua Platinum Facilities - 2
Розкішна квартира-дуплекс із садом на продаж у Garden Aqua Platinum Interior - 3
Розкішна квартира-дуплекс із садом на продаж у Garden Aqua Platinum Interior - 4
Розкішна квартира-дуплекс із садом на продаж у Garden Aqua Platinum Interior - 5
Розкішна квартира-дуплекс із садом на продаж у Garden Aqua Platinum Interior - 6
Розкішна квартира-дуплекс із садом на продаж у Garden Aqua Platinum Facilities - 7
Розкішна квартира-дуплекс із садом на продаж у Garden Aqua Platinum Interior - 8
Розкішна квартира-дуплекс із садом на продаж у Garden Aqua Platinum Facilities - 9
Розкішна квартира-дуплекс із садом на продаж у Garden Aqua Platinum Exterior - 10
ID: 9220 Перепродаж

Ціна: €242,000

Останнє оновлення: 23 Month_09 2025 10:56
3+1, Квартира (Layout_type_garden_duplex)
€242,000

200m²

|

3 Ванна

|

2 Балкон

|

€1,210/m²

|

Більше інформації
Більше інформації

Подробиці

Ідентифікатор власності
Ідентифікатор власності 9220
Розташування
Розташування Kargicak, Alanya
Тип
Тип Перепродаж
Загальна пов
Загальна пов 6
Floor
Floor Basement
Building_age
Building_age 4
Heating_system
Heating_system Кондиціонер
Furniture_status
Furniture_status Повністю мебльований
Відстані
На покупки
На покупки 100 m
На пляж
На пляж 100 m
До міста
До міста 15 km
В аеропорт
В аеропорт 25km

Особливості власності

Камера 24/7

опис

Розкішна квартира-дуплекс із садом на продаж у Garden Aqua Platinum, Каргиджак – 100 м від Середземного моря

Шукаєте простору та сучасну квартиру на продаж в Аланії в декількох кроках від моря? Цей повністю мебльований дуплекс із 4 кімнатами та приватним садом у престижному комплексі Garden Aqua Platinum в Каргиджаку пропонує вам справжнє курортне життя, інвестиційний потенціал і комфорт п’ятизіркового рівня.

Більше того, комплекс розташований лише в 100 метрах від Середземного моря, тож ви можете дійти до пляжу за дві хвилини.